AvriLcıLar burayaaaa***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AvriLcıLar burayaaaa***

AvriL Lavigne'yi seviyorsan burası tam sana göre:)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i]

4 posters
YazarMesaj
|aSigirL|
Admin
|aSigirL|

Kadın

[i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i] Empty
MesajKonu: [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i]   [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i] EmptyC.tesi Tem. 05, 2008 9:21 pm

[i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i] Fft1mf61469bb6
[i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i] Fft1mf61469bb6.9112339b98

*16 yaşında okulu bırakan Avril Lavigne, bugünlerde "zekası"yla ilgili haberlerle boğuşuyor.

*"Kanadalı olan Lavigne, Kanada'da verdiği konserde coğrafya bilgisi eksikliği ile yüz kızarttı" bu haberlere bir örnek

*Habere göre, "ülkesinde" verdiği konserde "Seni seviyorum Montreal, evde olmak çok güzel, burada Ontario, Kanada'da" diyor. Oysa Montreal, Quebec'te bir şehir.

*23 yaşındaki şarkıcının, İngiliz Q dergisinin röportajında söyledikleri de bir çok kişiyi şaşırttı.

*"24 milyon albüm satmak beni çok etkilemedi, ama birşeyleri değiştirdi. Artık bir odaya girdiğimde herkes kafasını çeviriyor, sadece, rahatsız edilmeyeceğimi bildiğim belirli restoranlarda yemek yiyebiliyorum. Ama sorun değil, ben zaten bunu yapmak için doğdum."

*"Kelly Clarkson güzel ve etkileyici bir sese sahip, ama benim daha sağlam bir imajım var. Ben "sert"im, görünüşüm genç kızların kopyalamak isteyebileceği gibi ve sesim de özel. Kolayca gözardı edilmemek güzel, ve ben öyleyim."

*"Kasırga 'şey'i olunca, dolabıma gittim, oradan altı kutu doldurdum ve asistanima 'Bunu Katrina'ya götür' dedim. Zaten "çalışan"larıma da birşeyler veririm, özellikle çok para kazanmıyorlarsa"

*"İnsanlar beni seviyor ve nefret ediyor, ama ben kendi halimden memnunum ve önemli olan bu. Eğer beni sevmiyorsanız, kaybeden sizsiniz, ben değilim"

*Bütün bu demeçlerin yanı sıra, Lavigne'in imza isteyen kimi hayranlarına ve paparazzilere "tükürdüğü" gerçeği de, hakkındaki iddiaları körüklüyor...

İŞTE MADDELER BUNLAR İLLEDE KENDİ GÖZLERİMLE GÖRÜCEM DİYORSANIZ MİLLİYETİN WEB ADRESİNE GİREBİLİRSİNİZ..!
http://punk-avril-fans.yetkinforum.com
Phinq_deviL

Phinq_deviL

MesajKonu: Geri: [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i]   [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i] EmptyC.tesi Tem. 05, 2008 11:16 pm

okumuştum bunu ya çok üzüldüm Sad
Sadece-Avril

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek test çözmek :D
Lakap : AvrilCı-İnek

MesajKonu: Geri: [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i]   [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i] EmptyPtsi Kas. 10, 2008 8:22 am

bu haber için ağlamıştım ya ne kötüydü Sad
|aSigirL|
Admin
|aSigirL|

Kadın

MesajKonu: Geri: [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i]   [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i] EmptyPerş. Kas. 20, 2008 7:20 pm

evet
http://punk-avril-fans.yetkinforum.com
avril.delisi

avril.delisi

Kadın

MesajKonu: Geri: [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i]   [i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i] EmptyCuma Kas. 28, 2008 12:05 am

tşkler canm üzüldm amaa....

[i]GAZETEDE YAZANLAR (MİLLİYET)[/i]
1 sayfadaki 1 sayfası