AvriLcıLar burayaaaa***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AvriLcıLar burayaaaa***

AvriL Lavigne'yi seviyorsan burası tam sana göre:)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AvriL^ın komik huyLarı xD

2 posters
YazarMesaj
|aSigirL|
Admin
|aSigirL|

Kadın

AvriL^ın komik huyLarı xD Empty
MesajKonu: AvriL^ın komik huyLarı xD   AvriL^ın komik huyLarı xD EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 3:26 pm

cidden komik huyLarı warmış Very Happy

- Sakızı çok seven Avril'in en dayanamadığı şey nane aromalı olanları! "kendim de çiğnesem, yanımda birinden kokusunu alsam başım ağrımaya başlıyor" diyen müzisyenin tercihi tarçınlı sakızlar.

- Deryck'le evlenmeden önce verdiği bir röportajda "ufak tefek erkeklerden hoşlanıyorum. büyük, uzun ve iri yarı adam istemiyorum! kollarımı rahatça ona dolayabileceğim birini arıyorum, en fazla parmak uçlarımda yükselirim!" demişti. Deryck'in boyu 1.64 cm.

- Hilary Duff, Paris Hilton ve Lindsay Lohan isimlerini duyunca kaşınmaya başlıyor. "onlar albüm yapıyor mu? ben en son Alanis Morissette!i duymuştum!" diye de dalga geçiyor.

- Avril'in otellerden yastık aşırmak gibi bi alışkanlığı var! ama en son çaldığı yastık için otel faturasına birkaç yüz dolar eklenince bu alışkanlığından vazgeçmeye karar vermiş.

- Avril'in çantasında genellikle çay poşedi, saç fırçası ve dudak koruyucusu bulunuyor. ruj sevmiyor, hatta sahnede bile kullanmıyor. çünkü saçlarının rıuja yapıştığını ve buna sinir olduğunu söylüyor.
http://punk-avril-fans.yetkinforum.com
avril.delisi

avril.delisi

Kadın

AvriL^ın komik huyLarı xD Empty
MesajKonu: Geri: AvriL^ın komik huyLarı xD   AvriL^ın komik huyLarı xD EmptyCuma Kas. 28, 2008 12:25 am

saol cnmmm....

AvriL^ın komik huyLarı xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» **AvriL**
» AvriL - don't tell me
» avril msn de
» Avril - Too Much To Ask
» AvriL [:)]